BG 2.4.3

[New] Spuštění datadisku The Burning Crusade!

Vi » 30.05.2014

  Vážení hráči,   vzhledem k velkému ...

VÍCE ARCHIV
BG 3.3.5a

Deffender BG 3.3.5a hledá nové stoupence!

Lkopo » 10.04.2014

Vážení hráči, jak lze z nadpisu odvodit, tak hledáme nové ...

VÍCE ARCHIV
FUN 3.3.5a

Změna systému výměn – 11.4. [13:00]

Vi » 09.04.2014

Vážení hráči,   do pátku 11.4. do 13:00 máte ...

VÍCE ARCHIV
BG 4.3.4

[Cataclysm] Přidej se i TY!

Vi » 16.01.2014

  Vážení vášniví hráči, připojte se ke skvělé ...

VÍCE ARCHIV
Donate
Deffender Intro
Sdílejte s námi
Facebook
Doporučujeme

 

Vážení hráči,

 

vzhledem k velkému zájmu plynoucího ze statistiky hlasování jsme se rozhodli ke spuštění nového realmu s datadiskem: „The Burning Crusade“. Nyní nastává fáze příprav při které Vás žádáme o sdílení návrhů a nápadů na jednotlivé herní „režimy“ a systémy.

 

Vaše nápady prosím zasílejte do tohoto informačního tématu. Veškeré nápady budou vyhodnoceny a případně zavedeny do nového realmu.

 

Berte prosím na vědomí, že tým, který pracuje na obnově TBC, se skládá z lidí školou povinných, případně pracovně vytížených. Z toho důvodu mohou práce na novém realmu nějakou dobu trvat. Je příliš brzy na dohady o přesném datu spuštění, avšak rádi bychom TBC realm spustili do začátku prázdnin.

 

Váš Deffender BG & FUN

Vložil:


 

Veselé Velikonoce!

 

V tomto svátečním období se můžete těšit na spoustu zajímavých questů, se kterými se můžete během Velikonoc vypořádat za velmi zajímavé a hodnotné odměny. Doporučujeme si také projít celý Noblegarden event [Achievements > World Events > Noblegarden], který určitě stojí za to!

 

Váš Deffender BG & FUN

Vážení hráči,
jak lze z nadpisu odvodit, tak hledáme nové členy do realizačního teamu. Pokud máte zájem a chuť se podívat na World of Warcraft i z druhé strany – jako GM – tak neváhejte a napište si přihlášku k nám na fórum. Aktuálně jsou volné všechny pozice – Event Master, Game Master i Developer. Není čeho se bát, stačí jen splňovat podmínky určené v přihláškách a můžete se klidně stát jedním z nás.

 

Tak doufám, že se uslyšíme na pohovoru.

 

S pozdravem,
celý BG 3.3.5a team.

Vážení hráči,

 

do pátku 11.4. do 13:00 máte možnost změny e-mailu. Po tomto datu (a čase) dojde k pozastavení této funkce a zavedení nové funkce výměn – potvrzování přes e-mail, popsané na níže uvedeném odkazu. Pakliže si nezměníte e-mail (pokud se na e-mail u svého účtu můžete přihlásit, není třeba si e-mail změnit, důležité je, abyste se ke svým e-mailovým účtům mohli dostat), nebudete moci měnit (odesílat ani přijímat) postavy ani s pomocí gm týmu. Změna e-mailu byla zpřístupněna na dostatečně dlouhé období.

 

Po zapnutí systému budete globálně informováni. Objevíte-li nějaké chyby tohoto systému, reportněte nám je prosím na foru, na níže uvedeném odkazu, děkujeme.

 

>> Více informací o chystaném systému výměn. <<

Vážení hráči,

 

z důvodu velmi častých krádeží jsme se rozhodli přidat systém ověření výměny přes email. Toto opatření je bohužel nezbytné a jen díky tomu získáte větší kontrolu nad nevyžádanými převody postav z Vašich účtů neznámými osobami.

 

Jak to funguje?
>> Po odeslání nabídky Vám na email příjde potvrzovací odkaz Vaší výměny, bez jehož aktivace na User Control Panelu (dále jen „ucp“) neuvidíte nabídku (potažmo poptávku). Jakmile ho úspěšně aktivujete, odešle se druhý e-mail na účet osoby (kupce), se kterou měníte. Tato osoba musí opět e-mail potvrdit a teprve pak může na ucp vidět a potvrdit Vaši nabídku. To s sebou také přináší automatickou aktualizaci armorů po odeslání nabídky (Možnost rozkliknout armory nabízené i poptávané postavy přímo na emailu – samozřejmě se budou zloději snažit rozeslat co nejvíce nabídek, abyste měli nepořádek v přijatých e-mailech a nesledovali tak, na který odkaz máte kliknout. Zdůrazňuji, že uvidíte pouze tu nabídku, kterou jste aktivovali přes odkaz uvedený v e-mailu.).

 

Tento systém je prozatím vypnutý a to z důvodu, že většina z Vás má stále neplatný e-mail u účtů a nebyli byste tak schopni své chary přesunout jinam. Během následujících několika týdnů máte možnost ZMĚNY E-MAILU přes ucp po přihlášení v záložce „Změnit údaje“ (Lze použít jeden e-mail ke všem Vašim účtům.). U nových účtů žádný podobný problém nevzniká, tam je zapotřebí aktivace účtu na e-mailu, jinak se nedostanete do hry. Po uplynutí několika týdnů (bude upřesněno) dojde k nahození tohoto systému výměn a nebude již možné své chary převést bez platného emailu. Pakliže se po uplynutí doby s možností změny e-mailu najdou hráči, kteří budou mít stále neplatný e-mail, budou se řešit individuálně.

 

Zapnutí tohoto systému bude mít další kladný účinek, a to zavedení výměn mezi realmy, kde bude možné měnit postavy přímo (zapomeňte na vytváření lvl 1 a přeposílání charů postupně s obavami, že příjdete o postavu dříve, než se výměna dokončí).

 

Více informací na našem foru.

 

Váš Deffender BG & FUN