BG 2.4.3

[New] TBC FUN SERVER – JIŽ BRZY!

Vi » 26.07.2014

  Vážení TBC hráči, přípravy TBC FUN realmu se chýlí ...

VÍCE ARCHIV
BG 3.3.5a

Deffender BG 3.3.5a hledá nové stoupence!

Lkopo » 10.04.2014

Vážení hráči, jak lze z nadpisu odvodit, tak hledáme nové ...

VÍCE ARCHIV
FUN 3.3.5a

Změna systému výměn – 11.4. [13:00]

Vi » 09.04.2014

Vážení hráči,   do pátku 11.4. do 13:00 máte ...

VÍCE ARCHIV
BG 4.3.4

[Cataclysm] Přidej se i TY!

Vi » 16.01.2014

  Vážení vášniví hráči, připojte se ke skvělé ...

VÍCE ARCHIV
Donate
Deffender Intro
Sdílejte s námi
Facebook
Doporučujeme


 
Vážení TBC hráči, přípravy TBC FUN realmu se chýlí ke konci. Během následujících dní dojde k několika úpravám systému, abychom pro vás tento realm mohli co nejdříve spustit!
 
Co na tomto novém realmu najdete? Nahlédněme tedy pod pokličku…
 
Připravili jsme si pro vás speciální systém s otevřeným světem a funkčními instancemi i dungeony, ale i kvalitním pvp systémem, díky kterému si bude možné na jednom realmu vyexpit postavu se zrychleným expením a navštívit tak lokace dávno zapomenuté, zároveň však bude při založení postavy možné vybrat instantní level 70, díky čemuž se ihned můžete zapojit do dění serveru, navštívit svět, battlegroundy, areny a mnoho dalších míst. Určitě si říkáte: „Proč bych měl expit, když si mohu vybrat instantní level 70 a ušetřit tak čas?“. Stále se ještě najde mnoho lidí, kteří by si chtěli vyzkoušet, jaké je to si vyexpit postavy, ale samozřejmě se zvýšenými raty a na druhou stranu jsou tu ti, kteří již expit nechtějí. My vám nabídneme OBOJÍ! Při založení instantní postavy, levelu 70, získáte základní start gear pvp/pve.
 
POZOR! Pokud se však rozhodnete EXPIT, získáte po doexpení speciální odměnu v podobě gearu na lepší úrovni, než jaký lze získat při výběru instantního levelu! K tomu všemu dostanete zlaťáky, honory a získáte speciálního pozemního a létacího mounta, kterého získáte pouze tak, že postavu vyexpíte! Odhadovaná doba expení je 24h čistého času.
 
Celý svět je otevřen a můžete se tak podívat na všechna skvělá místa The Burning Crusade datadisku.
 
O upřesnění termínu spuštění vás budeme informovat.

Vložil:


 

Veselé Velikonoce!

 

V tomto svátečním období se můžete těšit na spoustu zajímavých questů, se kterými se můžete během Velikonoc vypořádat za velmi zajímavé a hodnotné odměny. Doporučujeme si také projít celý Noblegarden event [Achievements > World Events > Noblegarden], který určitě stojí za to!

 

Váš Deffender BG & FUN

Vážení hráči,
jak lze z nadpisu odvodit, tak hledáme nové členy do realizačního teamu. Pokud máte zájem a chuť se podívat na World of Warcraft i z druhé strany – jako GM – tak neváhejte a napište si přihlášku k nám na fórum. Aktuálně jsou volné všechny pozice – Event Master, Game Master i Developer. Není čeho se bát, stačí jen splňovat podmínky určené v přihláškách a můžete se klidně stát jedním z nás.

 

Tak doufám, že se uslyšíme na pohovoru.

 

S pozdravem,
celý BG 3.3.5a team.

Vážení hráči,

 

do pátku 11.4. do 13:00 máte možnost změny e-mailu. Po tomto datu (a čase) dojde k pozastavení této funkce a zavedení nové funkce výměn – potvrzování přes e-mail, popsané na níže uvedeném odkazu. Pakliže si nezměníte e-mail (pokud se na e-mail u svého účtu můžete přihlásit, není třeba si e-mail změnit, důležité je, abyste se ke svým e-mailovým účtům mohli dostat), nebudete moci měnit (odesílat ani přijímat) postavy ani s pomocí gm týmu. Změna e-mailu byla zpřístupněna na dostatečně dlouhé období.

 

Po zapnutí systému budete globálně informováni. Objevíte-li nějaké chyby tohoto systému, reportněte nám je prosím na foru, na níže uvedeném odkazu, děkujeme.

 

>> Více informací o chystaném systému výměn. <<

Vážení hráči,

 

z důvodu velmi častých krádeží jsme se rozhodli přidat systém ověření výměny přes email. Toto opatření je bohužel nezbytné a jen díky tomu získáte větší kontrolu nad nevyžádanými převody postav z Vašich účtů neznámými osobami.

 

Jak to funguje?
>> Po odeslání nabídky Vám na email příjde potvrzovací odkaz Vaší výměny, bez jehož aktivace na User Control Panelu (dále jen „ucp“) neuvidíte nabídku (potažmo poptávku). Jakmile ho úspěšně aktivujete, odešle se druhý e-mail na účet osoby (kupce), se kterou měníte. Tato osoba musí opět e-mail potvrdit a teprve pak může na ucp vidět a potvrdit Vaši nabídku. To s sebou také přináší automatickou aktualizaci armorů po odeslání nabídky (Možnost rozkliknout armory nabízené i poptávané postavy přímo na emailu – samozřejmě se budou zloději snažit rozeslat co nejvíce nabídek, abyste měli nepořádek v přijatých e-mailech a nesledovali tak, na který odkaz máte kliknout. Zdůrazňuji, že uvidíte pouze tu nabídku, kterou jste aktivovali přes odkaz uvedený v e-mailu.).

 

Tento systém je prozatím vypnutý a to z důvodu, že většina z Vás má stále neplatný e-mail u účtů a nebyli byste tak schopni své chary přesunout jinam. Během následujících několika týdnů máte možnost ZMĚNY E-MAILU přes ucp po přihlášení v záložce „Změnit údaje“ (Lze použít jeden e-mail ke všem Vašim účtům.). U nových účtů žádný podobný problém nevzniká, tam je zapotřebí aktivace účtu na e-mailu, jinak se nedostanete do hry. Po uplynutí několika týdnů (bude upřesněno) dojde k nahození tohoto systému výměn a nebude již možné své chary převést bez platného emailu. Pakliže se po uplynutí doby s možností změny e-mailu najdou hráči, kteří budou mít stále neplatný e-mail, budou se řešit individuálně.

 

Zapnutí tohoto systému bude mít další kladný účinek, a to zavedení výměn mezi realmy, kde bude možné měnit postavy přímo (zapomeňte na vytváření lvl 1 a přeposílání charů postupně s obavami, že příjdete o postavu dříve, než se výměna dokončí).

 

Více informací na našem foru.

 

Váš Deffender BG & FUN